МИСТЕЦЬКА ГАЛЕРЕЯ
АВАНГАРДУ І ТРАДИЦІЇ
GALL'ART

Д. Зелений, „Бриколяж — Київ”

Декалог українського комунітариста
(між Міхновським і Майстренком наша правда й сила)

Одна, федеративна, соціальна українська держава від Сяну й до Дону — національна Республіка робочих людей — наший суспільний ідеал. Нехай кожна українська дитина знає, що третина її Батьківщини знаходиться поза межами сучасного державного кордону. Відновлення історичної справедливості почнеться з відновлення кордонів Київської Русі і відбудови Української імперії Добра. Повернути їх, а потім вже чекати на Друге Христове пришестя.

Усі люди твої браття, серед них москалі, ляхи, угри, румуни та жиди. Проте усвідомлення того, що окремі групи названих народів плекають реваншистські настрої і плетуть мережу конреволюційної змови примушує вдаватися до актів революційної доцільності, котрі хтось хотів би назвати ксенофобними. Українські комунітаристи поважають право людини бути свого етнічного кореню, а боротьба з контрою не містить етнічного виміру.

Україна для українців! І для всіх, хто хоче ними бути! Виганяти іноземців аморально і соціально необгрунтовано. Лише українізований іноземець здатен вповні розкрити свої етнічні і трудові здібності, гаруючи на благо Української Соціальної Держави, її культуру і добробут.

Всюди і завжди користуйся українською мовою. Вона чиста і прозора, її вжиток рівний апостолам і стиль подібний до Євангеліє. Потрапивши колись до Раю ти зрозумієш, що українським діалектом говорять тамтешні жителі Неба. Російською говорять у пеклі.

Комунітаризм для України, а не Україна для нього.

Шануй отаманів рідного краю і провідників визвольних рухів, оружно переслідуй його ворогів, в той час коли збройна боротьба з агентами контреволюції твій безпосередній громадянський обов’язок. Став пастки на їхньому шляху і знищуй пацюків антиукраїнскої реакції. Тільки тоді ми житимемо в Українській Соціальній Державі.

Не вбивай Україну своєю байдужістю до класових інтересів, оскільки наший комунітаризм - це організований рух українських найманих робітників. Тільки знищивши гідру транснаціонального капіталізму варто братися за місцевих кровососів і експлуататорів.

Не вступай до ліберально-буржуазних організацій. Врешті всі ми знаємо, що в Україні шлях до національної зради неспівмірно коротший у буржуазно-ліберальних і комуністичних партій, ніж у націоналістичних.

Не кради у власного народу, це те саме, що цупити у рідної матері. Лише зрада гірша за крадіжку державного майна. І те і інше підлягає революційному трибуналу.

Допомагай землякам, розбудовуй українські комуни у всіх напрямках, відновлюй принципи солідарності і свободи, національного чуття і взаємодопомоги. Тільки український комунітаризм здатен подолати відстані і повернути нам колонізовані предками території Сибіру і Канади.

Одружуйся з ким бажаєш, але діти мають іти за батьком; дружи з різноземцями, пропагуй українські цінності і навертай їх на істинний робітничий український шлях.

(www.lab.org.ua) 

GALL'ART
Авторський проект Івана Пелипишака
та Олега Гуцуляка
2004
Rated by MyTOP hitua