МИСТЕЦЬКА ГАЛЕРЕЯ
АВАНГАРДУ І ТРАДИЦІЇ
GALL'ART

WESTERN UKRAINIAN GIRL WINS ELITE MODEL SEARCH

INNA SERPUKHOVITINA a 14-year-old native of Ivano-Frankivsk (in Galicia) won the prestigious Elite Model Look Ukraine 2004 contest in Kyiv, July 11. The model-search competition takes place in 50 countries around the world.

14-річна школярка з Івано-Франківська Інна Серпуховітіна днями здобула перемогу в найбільшому та найпрестижнішому міжнародному конкурсі моделей «Elite Model Look Ukraine 2004».

А почалося все з того, що три роки тому дівчинка Інна (тоді ще шестикласниця) прийшла до школи моделей «Вікторія», яка діє в Івано-Франківську. Роки навчання та набутий досвід стали у пригоді під час регіонального туру телевізійного проекту «Шанс Model.ua» у Львові. Тоді Інна вийшла в фінал. Серед 30 фіналісток вона поїхала до Єгипту, де брала участь у конкурсі «Domina Model Ukrainе». Після повернення на Батьківщину — фінал «Шанс Model.ua» в Києві та запрошення до участі в зйомках для відомого французького журналу «L’OFFICIEL».
Під час невеликої перерви між конкурсами — відпочинок у мальовничих Карпатах, а потім юна іванофранківка знову їде підкоряти столицю — брати участь у фіналі національного туру професійного модельного конкурсу в Києві, де здобуває перемогу. Голова журі цього конкурсу — італійський представник Еlite Model — була вражена граціозністю та елегантністю юної українки.
А вже восени Інна Серпуховітіна, учениця 9 класу, вихованка школи моделей «Вікторія», а нині одна з найкращих моделей французької агенції «Метрополітен Париж», захищатиме честь України на всесвітньому конкурсі в м. Шанхаї, де змагатимуться учасниці з 35 країн світу. Побажаймо ж їй успіху!

(Мар’яна ЗАРОВЕЦЬКА, керівник школи моделей «Вікторія», газ. "Галичина", 2004, 17 липня)

ЩО ТАКЕ ELITE MODEL LOOK?
Elite model look- це найпрестижніший у світі конкурс непрофесійних моделей, мета якого - відкривати нові обличчя.
Саме на цьому конкурсі засвітилися такі зірки, як Сінді Кроуфорд, Надя Ауерман, Лінда Евангеліста. Щороку конкурс проводиться у 50 країнах світу.
В Україні конкурс Elite model look уперше провели в 1997 році. Українки двічі ставали переможницями світового фіналу конкурсу.
У 1996 році перше місце посіла Діана Ковальчук, яка представляла російське агентство. А в 2000 році перемогла киянка Вікторія Семенцова.
16 учасниць Elite model look -2004 представляли майже всі регіони України. Вік учасниць не перевищував 19 років.
Дівчатам потрібно було продефілювати по подіуму в шортиках та футболках, а також показати своє вміння носити ділові костюми та вечірні сукні.
Цього року в українському фіналі конкурсу Elite model look компетентне журі визначило одразу двох переможниць.
Обом переможницям по 14 років. Представниця Івано-Франківська Інна Серпуховітіна знайома українцям за телевізійним шоу.
Незабаром Інна разом з другою переможницею Наталією Руських із Маріуполя вирушать до Шанхая, де проходитиме світовий фінал конкурсу.
Переможниця фіналу Elite Model Look-2004 підпише річний контракт з відомим нью-йоркським агентством на суму 230 тисяч доларів.

(www.inter.ua/ua/programs/shans_modelU/) 

GALL'ART
Авторський проект Івана Пелипишака
та Олега Гуцуляка
2004